Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pivní muška III

18. 8. 2007

Dnes jsme se připojili k partě břeclaváků- "nakoláků"- k "seznamovací vyjížďce".... Pravda, avizoval jsem u holek "pivní mušku 3 " (jinak bych je tam asi nedostal.. :-)))) ), eventuelně "trénink na Falkenstein ", ale vzhledem k obvyklému zdržení u Andulky (už se ani nerozčiluji, i když uznávám, tentokrát za to skoro nemohla), jsme na Janohrad přijeli pozdě a tak už jsem skoro nedoufal, že stihneme to dobře vychlazené pivo.
Naštěstí kamarádi měli pochopení a přestože měli v plánu 80- 100 km, tak na nás počkali. A jelikož na nás čekali co chvíli i při jízdě, tak jsme se domluvili, že to s náma vydrží do Sedlece a tam je odbrzdíme (odpojíme se).
Tak se i stalo, po cestě zpátky jsme stihli, kromě koštu polních švestek a jablek, jedno - tradičně teplé lahvové za 35 Ká (ostuda!!) - na Hraničním zámečku, kde jsme trochu splkli.
Pak jsme ještě vyprovodili Andulku ke Třem Graciím a odtud už lesem s Verčou domů.
Zúčastnili jsme se tedy , Andulka, Verča, a naši noví kamarádi Dušan (on to všechno spískal), Karel (karel4), Martin (cykloš), Pavel (hekynen) a Eva (Tutorka).
I když patříme do jiné, podstatně nižší rychlostní kategorie (a vyšší váhové :-))))) ), doufám, že se s nima ještě někdy, při méně náročné akci, uvidíme!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: no dovol...

(Pavel, 4. 9. 2007 0:15)

No jistě, že vím, něco jsem snad už zažil, ne?

..no dovol...

(Jiřka, 23. 8. 2007 14:21)

Jak ta osoba jménem Pavel(a ještě k tomu chlap)může vědět,co my stačíme?Ale dělá to dobře-brání si svůj harém a snaží se nám vtlouct do hlavy,že je vlastně takový zachránce,který má s námi trpělivost,co?:))

migréna podruhé

(Pavel, 22. 8. 2007 22:26)

to jsem četl na internetu, já ní netrpím :-))

migréna

(Pavel, 22. 8. 2007 21:52)

Na migrénu je prý jediný osvědčený lék, "výměna genetických informací", slušně řečeno :-))

mladice

(Verča, 22. 8. 2007 17:47)

každý jak se ciítí já dnes na sto ,mám migrénu,Pavlík at neprovokuje,kde by našel takový harém

"mladice"

(Anička, 22. 8. 2007 9:14)

Jaké "no comment". Máš něco proti? Dávej pozor ať si tě s Jiřinkou nevezmeme do parády, abys pak stačil s dechem.A Verča se k nám určitě přidá, když chytla ten "druhý dech".

"mladice"

(Pavel, 22. 8. 2007 2:33)

Že prý stačily,.... no comment.

...mladice

(anička, 21. 8. 2007 19:06)

a má recht Jiřinko, kuřátka na jinou činnost, že jo? Tam bychom ještě stačily ne? Já sportem jedině ku zdraví a dobré náladě, jinak neberu.

mladice

(jiřka, 21. 8. 2007 16:46)

Podívej Aničko,musíme si to nějak oddůvodnit:
-a)Verča je mnohem mladší-tak ještě stíhá
-b)má nejlepší kolo a to vlastně jede samo:)
-c)lepší pomaly,ale jiště,nebudeme se přece držet
hesla-sportem k trvalé invaliditě.
Máš asi zcela pravdu-kuřátka na sport nebrat.Jsem to taky přehodnotila...

.. bez komentáře

(Anička, 21. 8. 2007 10:37)

jaké Verči - bez komentáře - jen komentuj jak ti při té divoké jízdě chyběly poznámky a smích no? S kým je srandy kopec?

PM IV

(Anička, 21. 8. 2007 10:33)

Co to je? Si tady lámu hlavu co je to za zkratku, si říkám, že už se ti pletou nějak prstíčky na klávesnici Pavli chi chi chi.... ale jsem chytrá, už jsem na to přišla...

přežití

(Verča, 20. 8. 2007 20:34)

snad přežiji,pujdu v neděli dožít do práce,pak mám dovolenou,snad s Aninkou někam vyrazíme

trénink na sobotu

(Pavel, 20. 8. 2007 20:31)

To jo trénink to byl odpovídající, hlavně s tím pivem :-)) A PM IV může být třeba v neděli - pro ty, co přežijí, samozřejmě :-))

bez komentáře

(Verča, 20. 8. 2007 20:25)

nemám co dodat,vše jste napsaly za mně,tam bych jim snad stačila,ale co cesta zpět,ale byl to trénink na sobotu,ale naše parta je naše parta,je to větší sranda,u čtení jsem se hrozně smála

kuřátka

(Anička, 20. 8. 2007 19:57)

nekuřátka, to je tak uhnat si infarkt, a to já se mám teda moc ráda, ale Verča ta to vzala zgruntu. Ta tak pelášila na tom novém kole, že nestíhala ani koukat kolem, furt v první linii peletonu a to teda musím pochválit Páju, ten se mnou držel krok, abych nejela tak samotinkaná. To my stačili poobhlížet co kde roste a co kde lítá...ale musím ho i napráskat, povídal, že já s tou svoji historickou plečkou prý můžu mezi důchodce, pro příště, že se bude dívat na kluby důchodců tam prý budeme vévodit na čele....
a kdy bude "Pivní muška IV" se neví, to jsou takové hurá a fofr akce, že se jeden nestačí divit... jak se nekoukneš třikrát denně do mailu hned stojíš opodál... to se člověče vůbec nevyplácí

nové objevy na pivní mušce

(jiřka, 20. 8. 2007 19:18)

No teda holky,taková kuřátka budou jezdit na pivní mušky častěji?Akorát nevím,jestli ten sport neberou moc profesionálně a to by si člověk mohl uhnat i mrtvici:)
Ale jen tak dále!(Kdyže bude pivní muška IV?)

....zpoždění

(Anička, 19. 8. 2007 13:22)

Musíš ale uznat, že úderem jedné jsem byla v plné polní a s kolem před barákem, to se jen tak nestává, že holt jsem neměla nafoukané kolo? No to mi selhal "servismann".Musím ho ještě přivézt k dokonalosti. A na druhou stranu, už mě přeci znáš ne, takže mě vždycky dvacet minut s předstihem, už ses to taky mohl za ten rok naučit, tebe jsem ještě v téhle svéře k dokonalosti nepřivedla o:))))) ..
No a Verča, to bylo teda tempo to je fakt, jak nasadila tak nestíhala rozrážet vzduch jak šlapala, to bylo jako nějaký Pavlovův reflex.

ohnivá čára

(Pavel, 19. 8. 2007 12:49)

Já nenadávám na tvou rychlost, ale na to počáteční zpoždění, ale moje chyba, měl jsem s tím počítat :-))
No a Verču jsem nepoznával, jak vyrazila za profíkama a držela se jich, žeby nějaká motivace? Nebo to bude tím novým kolem, jinak si to vysvětlit neumím. A vydrželo jí to docela dlouho, že? Jinak, doufám, že jabka nebyla kyselá, příště beru baťoh :-)))

.... fotečky

(Anička, 19. 8. 2007 12:27)

Jsem pohlédla na fotečky a na první pohled je zřejmé kdo do jaké kategorie patří. My jsme spíš na ty blbinky, že jo Verčo? Jak jsi držela krok s "profíky" tak sis ani nevšimla co krás v podobě švestek, jablek, klásků a tak roste kolem co? chi chi ....

Pivní muška 3

(Anička, 19. 8. 2007 12:25)

Co kecáš pozdě, jsi jel jako ďas a vůbec jsi na nás nebral ohled abys to stihnul včas. Normálka jsi nás nechal v lese na pospas divé zvěři a bůhvíjakým tulákům a pádil tak, že jsme tě za chvíli s Verčou ani neviděly jen ohnivá čára po tobě zůastala a kdyby té nebylo tak tam ani netrefíme.