Jdi na obsah Jdi na menu
 


Válečná porada v Brně

7. 6. 2007

Je už skoro tradicí, že se takhle počátkem měsíce schází tajná rada abychom vnesli trochu čerstvého luftu do našich myslí... tentokrát (a zásluhou Jiřky) jsme zlanařili aj Evu a Mirka takže jsme tam byli skoro všichni.
Na pořadu dne byly následující dvě akce, hlavně se pojede přes Lednici podle plánu Andulky, a pokud nevyjde počasí nebo skončíme brzy, mohli bychom stihnout aj ten bowling ne? Tak se Andulko připrav na hejno kobylek.
Přidávání komentářů ukončeno
Jinak jsme se měli dobře, fotky jsou tady:
Další fotky najdete ve fotogalerii(připravuje se)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

Kobylky

(Anička, 11. 6. 2007 23:33)

No Pavli u nás doma to nikdy nevypadalo na hejno kobylek, ale na krmení dravé zvěře - než jsem to stačila dát na stůl už tam nic nebylo,šlo to na dračku jen zůstaly prázdné talíře a kdyby se daly jíst tak ani to by tam nezůstalo.....

":o)

(aluned-Zdena, 10. 6. 2007 21:25)

Díky Andulko, za lichotku))))), ale zdá se, že Pájovi nepraskla čočka u foťáku, takže to je to hlavní, to je ...pohoda ":o))

..fotky

(Pavel, 10. 6. 2007 21:03)

Taky jsem si dal záležet abych zas nedostal sprda

jsme se dočkali...

(Jiřka, 10. 6. 2007 20:59)

No,konečně jsou tady i ty fotky.A dokonce žádná strašidla jako obvykle ze Sandonorika,ale samí příjemní mladí lidé:))

Kobylky

(Pavel, 10. 6. 2007 9:35)

No, Andulko, když nevíš co to je hejno kobylek tak nevím kdo ti krmí dětičky? Jinak tě musím pochválit, žes vymyslela aj akci na neděli, ještě že mám občas nějaký nápad :-))

Jaké kobylky

(Anička, 8. 6. 2007 20:40)

tak jsem to konečně po dlouhém čtení konečně našla.... není mi tu ovšem jasné to hejno kobylek, ale já přežiju všechno, co mě nezabije to mě posílí....a kde jsou ty fotky? Jsem zvědavá baba....